SKTT DANIŞMANLIĞI & İNDİRİMLİ ELEKTRİK

SKTT DANIŞMANLIĞI & İNDİRİMLİ ELEKTRİK Öyle hedeflense de en düşük fiyatla en iyi hizmeti alamayacağınız konulardan birisi de enerji dir. Çünkü bir çok parametrenin bir arada değerlendirilmesini ve bu değerlendirmenin o tedarik döneminin koşullarında güncel olarak yapılmasını gerektirir.

Sizin için dinamik bir yapıya sahip olan enerji piyasalarını sürekli izleyerek daima en iyi tedarik opsiyonlarını elimizde tutar ve ihtiyaç halinde faydalanmanıza sunarız.

Gerek ‘Son Kaynak Tedarik Tarifesi’ gerekse ‘Ulusal Tarife’ ye tabi olun, ENDAMER, gerekli yetkinliklere sahip uzmanları ile enerji satın almasında uçtan uca destek sağlar. Teklif toplanması, tedarikçi seçimi, sözleşme müzakeresi ve sonrasında tahakkuk eden faturaların anlaşmaya ve güncel mevzuata uygunluğunun kontrolü tarafımızdan sağlanır.

ENDAMER hem işletmenizin tüketim karakterindeki  kısa ve uzun vadeli değişimleri, hem de elektrik piyasası gelişmelerini sürekli izleyerek, ihtiyaç anında en doğru tedarik çözümlerine erişmeniz için bütüncül bir çözüm sunar.

Bugün indirimli elektrik tedariği söz konusu olduğunda en ucuz elektrik fiyatına erişmek bir hedeftir. Ancak her zaman alınan en ucuz fiyat teklifi en doğru sonucu getirmeyebilir. Enerji faturalandırması, çoğu tüketici için oldukça karmaşıktır. Faturalandırma esnasında karşılaşılan anlaşmazlıklar, bir çok elektrik kontratının erken sonlanması sonucunu doğurmakta ve tarafları mağdur etmektedir.